SYMPÓZIUM O NÁDEJI 2022 – UMENIE ŽIŤ IV.

SYMPÓZIUM O NÁDEJI 2022 – UMENIE ŽIŤ IV.

Krajské kultúrne stredisko v Žiline Vás aj tento rok opäť pozýva na prednášky, diskusie a besedy v rámci tretieho ročníka Sympózia o nádeji 2022.

Tento týždeň, už vo štvrtok 16. júna sa opäť uskutoční prednáška v rámci Sympózia o nádeji 2022 – Umenie žiť. V poradí tretiu prednášku sme zo zdravotných dôvodov lektorky museli zrušiť, ale v mesiaci jún ďalej pokračujeme tiež veľmi aktuálnou témou. Teraz, v období po covide, keď sa už žiaci dostali z domáceho online vyučovacieho procesu opäť do školských lavíc sa lektorka prednášky Alexandra Hučeková porozpráva so študentmi z dvoch žilinských stredných škôl.

Alexandra Hučeková je vedúca súkromného vzdelávacieho centra Babylon Education v Žiline. V jazykovej škole, ktorá ponúka širokú škálu kurzov je lektorkou nemeckého jazyka. Novými, inovatívnymi spôsobmi a interaktívnou formou sa snaží učiť aj svojich žiakov na Gymnáziu Varšavská cesta v Žiline.

Prednáška s názvom CESTA DO ŠTUDENTOVEJ DUŠE ALEBO AKO DOSTAŤ ŠTUDENTA DO ŠKOLY sa uskutoční 16. júna 2022 o 11.00 hod. v podkroví Makovického domu v Žiline.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Žilinský samosprávny kraj.