WORKSHOP O CROWDFUNDINGU

WORKSHOP O CROWDFUNDINGU

Crowdfunding patrí medzi alternatívne formy financovania spájajúce tých, ktorí majú k dispozícii finančné prostriedky a chcú ich požičať alebo investovať s tými, ktorí ich potrebujú a chcú využiť na financovanie svojho projektu.

Teraz my spojíme vás a vaše nápady s crowdfundingovou platformou StartLab. 🤝

Máte nápad, ale nemáte dostatok finančných prostriedkov na realizáciu? Prihláste sa na bezplatný online workshop o crowdfundingu. Projektová manažérka StartLabu Zuzana Zaťovič vám podrobne vysvetlí princíp financovania, priblíži fázy a celý proces od žiadosti až po vyhodnotenie projektu. Dozviete sa všetky potrebné informácie, ktoré vás neskôr povedú k vytvoreniu vlastnej crowdfundingovej kampane.

Podporiť je možné kultúrnu činnosť, rôzne charitatívne iniciatívy, ekologické vzdelávanie, ale aj inovácie, výskum alebo iné podnikateľské zámery, preto je cieľovou skupinou workshopu každý, kto hľadajá spôsob dofinancovania či získania kapitálu pre svoje nové verejnoprospešné projekty, napr. strediská, organizácie, inštitúcie, združenia, ale i jednotlivci (fyzická či právnická osoba).

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru tu: https://lnk.sk/ele5. Po registrácii Vám bude na e-mailovú adresu zaslaný odkaz – pripojenie k schôdzi.

Tešíme sa na vás 22. novembra o 10.00 hod. ! 😊